Tehelné pole

“Rozmýšlať nad bývaním „na Tehelnom poli“ znamená uvedomiť si nielen lokalitu, ktorá je výnimočná svojou polohou, tradíciou i významom, ale i komfortnú dostupnosť kamkoľvek v meste.”

Rezidenčný projekt TEHELNÉ POLE už vo svojom názve jasne definuje miesto, kde je situovaný. Bratislavčanom, ale aj celému Slovensku je známe najmä vďaka svojej športovej histórii a úspechom. Táto lukratívna poloha sa však spája nie len so športom ale aj komfortným bývaním. V blízkosti nájdete školy, škôlky, obchody, zdravotnú starostlivosť, MHD i rôzne možnosti kultúrneho spoločenského i športového vyžitia. Polyfunkčné prízemie komplexu len podporuje širokú občiansku vybavenosť. Preto, bývanie na Tehelnom poli okrem vysnívaného domova znamená byť súčasťou spoločenského komplexu so všetkými výhodami, ktoré ponúka. Či už hľadáte priestor pre život alebo investíciu.

“Byty premyslené do posledných detailov.“

Jednotlivé byty sú navrhnuté tak, aby spĺňali všetky požiadavky na moderné a zároveň pohodlné bývanie. Môžete si vybrať zo širokej ponuky bytov s premyslenými dispozíciami, pričom každý z nich disponuje priestranným balkón.

“Tehelné pole je miesto pre život.”

Hľadáte miesto pre rodinný život? Byty s ohľadom na potreby rodiny sú u nás “in“. Do školy, škôlky, alebo na krúžky či tréningy je to na skok. Detské ihrisko ukryté v tieni stromov je hneď vedľa projektu. Ani na nákupy nemusíte chodiť ďaleko.

Vytvorili sme byt šitý na mieru aj potrebám modernej ženy. Veľký šatník, krásna kuchyňa s ostrovčekom, kúpeľňa so sprchovým kútom aj vaňou je samozrejmosťou a k tomu všetko, čo moderná žena k pohodlnému životu potrebuje mať poruke.

Páni si určite vedia predstaviť ako si s priateľmi zahrajú tenis, či badminton bez starosti kde zaparkovať auto, lebo ho jednoducho nechajú doma. Priestranný balkón poskytne výborne miesto pre relax na čerstvom vzduchu v pohodlí domova.

KROKY K VÁŠMU VYSNÍVANÉMU BYTU

 • 1. Krok - podpis rezervačnej zmluvy

  Pri podpise rezervačnej zmluvy sa platí rezervačný poplatok, ktorý závisí od veľkosti byty. Pri 1 izbových bytoch je jeho výška 3000,- EUR, pri 2 izbových 4000,- EUR a pri 3,4,5 izbových 5000,- EUR. Rezervačný poplatok sa odrátava z 1. Splátky za kúpu bytu.

 • 2. Krok - podpis zmluvy o dielo
  Do 30 dní od uzavretia rezervačnej zmluvy podpisujete zmluvu o dielo. Financovanie je rozdelené do splátok:

  • splátka je vo výške 20% z kúpnej ceny bytu a je splatná do 15 dní po podpise zmluvy o dielo
  • splátka je vo výške 50% z kúpnej ceny bytu a je splatná do 15 dní po zapísaní hrubej stavby
  • splátka je vo výške 30% z kúpnej ceny bytu a je splatná do 15 dní po kolaudácii.

 • 3. Krok - výber štandardu

  Všetky byty predávané v projekte sa predávajú ako holobyty. Ponúkame však možnosť dorobiť byty do štandardu. Ak si zvolíte túto možnosť, výber štandardu u našich zmluvných partnerov je potrebné urobiť do 30 dní od vyzvania.

 • 4. Krok - podpis kúpnej zmluvy a odovzdanie bytu

  Po zaplatení poslednej splátky podpisujete kúpnu zmluvu a následne Vám odovzdáme kľúče od Vášho bytu.

S financovaním bývania u nás prostredníctvom hypotekárneho úveru Vám poradí náš hypotekárny špecialista.

Partnerskou bankou projektu je:

Začiatok výstavby: september 2016
Kolaudácia: jar 2019

Mapa služieb

Kliknutím na ikony si vyznačíte, príp. schováte viditeľné služby na mape. Po kliknutí na ikonu na mape sa zobrazí detailný popis služby.

Projekt sa nachádza v Bratislavskej mestskej časti Nové mesto na Bajkalskej ulici.

Na našich stránkach používame cookies, ktoré nám pomáhajú zefektívniť Vašu prácu s našimi webovými stránkami. Ak zotrváte na stránke bez zmeny nastavení súborov cookie, súhlasíte s ich použitím. Viac informácií